כתובתינו: פארן 2 יבנה
טלפון: 08-9426660   08-9420492
Email: office@galneon.co.il
דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב גל תעשיות שלטים
שלטים   | שלטים מוארים   |   אותיות בנויות   |   שילוט פנים   |   גופי תאורה   |   שלטים לבתי כנסת   |   מסגרות מוארות   |   כרסום וחריתה   |   צור קשר   |   בלוג

שלטים בהדפסה דיגיטלית

מכחול וצבע הם אפשרות טובה לציור על גבי שלטים אך שימוש בהם דורש דיוק וזמן רב, כיום ניתן למצוא כמעט בכל מפעל לייצור שלטים מדפסת דיגיטלית להדפסה בפורמט רחב, סולבנט, אקו סולבנט, UV או לטקס הם סוגי מדפסות שונות המאפשרות הדפסה באיכות גבוהה לשימוש בשילוט, ניתן להדפיס על מדבקות, שמשונית, ובמכונות שולחניות UV גם על לוחות כמו פייזקבונד, פרס-פקס, PVC, קאפות ולוחות נוספים.

מה עדיף שלטים בהדפסה דיגיטלית או בחיתוך בפלוטר?

מכשיר הפלוטר מאפשר חיתוך מדבקות צבעוניות לפי קובץ מתוכנן מדבקות אלו עמידות לשנים רבות עד 7 שנים, במידה ואנו לא זקוקים לתמונה בשלט ומעוניינים בשלט עמיד לשנים רבות עדיף להשתמש בשיטה זו, שלטים מוארים עם חזית פנפלקס מומלץ להשתמש במדבקות מעבירות אור שעמידות עד 5 שנים.

שלט מעוצב בהדפסה דיגיטלית

במידה ודווקא נעדיף שלט מעוצב הכולל תמונות גרפיות באיכות נפנה להדפסה דיגיטלית, שלטים בהדפסה דיגיטלית עמידים עד שנתיים כיוון שהדיו שהודפס דוהה במהלך השנים, רצוי להוסיף הגנה לשלטים בהדפסה על ידי הצמדת למינציה UV או מריחה המסייעת גם במניעת שריטות.

ניתן לראות שלטים בהדפסה דיגיטלית במקומות רבים על משאיות בכבישים, רשתות פרסום על בניינים, תמונות בארגזי תאורה בחנויות ורשתות מזון ובמקומות רבים נוספים.

הדפסה בפורמט רחב קלה ופשוטה ומאפשרת מגוון רחב של מוצרים לתחום השילוט והפרסום, הדפסת רולאפים, דוכני מזון, סככות מודפסות, שטיחים לתערוכה או עיצוב, תקרות אקוסטיות מעוצבות, דלתות ומוצרים רבים נוספים.

כיום קיימות מדפסות ברוחב מקסימלי של 5 מטר המאפשרות הדפסת רשתות ענקיות לפרסום.

שלטים בהדפסה באיכות גבוהה כיצד?

אם אתם רוצים להדפיס באיכות גבוהה דאגו לצלם באיכות טובה שימרו את הקובץ בגודל המרבי ופנו לגרפיקאי שיוכל לתקן ולערוך את הקובץ לפני ההדפסה, במפעלים רבים לייצור שלטים קיימות מחלקות גרפיקה המתמחים במתן שירות ללקוח.

הוספת תמונה לשלט שלכם יכולה להסביר בקלות על המוצר אותו אתם רוצים למכור או למתג, ניתן לראות בשלטים רבים תמונות במידה ותרצו לקבל הנחיות נוספות להדפסת שלטים צרו עמנו קשר גל תעשיות שלטים.


שלטים בהדפסה דיגיטלית או בחיתוך בפלוטר
Bootstrap Slider
תגובות לתמונה

הוספת תגובה לאתר

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

תגיות חיפוש באתר:
שלטים בהדפסה, הדפסת שלטים

פנו אלינו נשמח לעמוד לרשותכם
כתובתינו: פארן 2 יבנה
אתר: keser
טלפון: 08-9426660   08-9420492
Email: office@galneon.co.il