כתובתינו: פארן 2 יבנה
טלפון: 08-9426660   08-9420492
Email: office@galneon.co.il
דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב גל תעשיות שלטים
שלטים   | שלטים מוארים   |   אותיות בנויות   |   שילוט פנים   |   גופי תאורה   |   שלטים לבתי כנסת   |   מסגרות מוארות   |   כרסום וחריתה   |   צור קשר   |   בלוג

אותיות מוארות

בעסקים רבים ניתן לראות אותיות מוארות בחזית המבנה או החנות אותיות אלו משמשות בעיקר למיתוג העסק ולפרסומו, אות מוארת ניתן לייצר ממגוון רחב של חומרים והבחירה היא בהתאם לתקציב העומד לרשות הלקוח.

מה הן אותיות מוארות

אותיות אשר נבנו בתלת ממד וכוללות דופן חזית וגב, בתוך תיבת האות ניתן להרכיב תאורה ובכך להאיר את האות, בעבר אותיות אלו הוארו באמצעות זכוכית הנאון זכוכית בוהקת המאירה בצורה מושלמת את חזית האות, היתרון בזכוכית היא האפשרות להתאים את צבע הנאון לאות וסוג התאורה המספק הארה ל360 מעלות.

שימוש במודולי לד להארת אותיות

בשנים האחרונות יצרני שילוט רבים משתמשים במודולי לד להארת האות, תאורת הלד חזקה וחסכונית ומאפשרת החלפת הנאון בצורה קלה ופשוטה, יתרון הלדים הם אינם נשברים בזמן הרכבת השלט הם אינם עושים שימוש בחשמל במתח גבוהה וצריכת החשמל שלהם פחותה מהשימוש בנאון, בנוסף ישנם לדים במידות שונות המאפשרים להאיר אותיות קטנות מאוד.

יתרון נוסף אין צורך לפנות למעבדה ליצור נאון וכל יצרן שלטים יכול להתקין את הלדים בעצמו.

תהליך יצור אותיות מוארות מורכב וכולל

התהליך לכשעצמו מורכב מאוד וכולל ידע ניסיון ומקצועיות הבניה נעשית בצורה ידנית ולוקחת זמן רב, אותיות מוארות ניתן לייצר מאלומיניום, פרס-פקס, PVC, בתהליך הייצור יש לחתוך רצועות של החומר לכופף להדביק או להלחים ובסוף ללטש.

ייצור אותיות מפרס-פקס כולל חימום פסי פרס-פקס כיפוף הדבקה לחזית כרסום במכשיר רוטר וחיבור לתחתית.

היכן ניתן לראות אות מוארת

בעסקים רבים ניתן לראות שילוב של אות מוארת בשלט, רשתות מזון גדולות כמו שופרסל, רמי לוי, ויקטורי, רשתות חשמל כמו מחסני חשמל, מחסני תאורה, רשתות צעצועים גדולות כמו טויס אר אס, הפיראט האדום, רשתות ביגוד כמו רנואר, קסטרו, הוניגמן.

רצוי מאוד להקפיד על התאמת התאורה באות לצבע האות במידה והאותיות אדומות יש להשתמש בלדים אדומים כדי לשמור על צבע הפרס-פקס בחזית.

חברת גל תעשיות שלטים מתמחה בייצור אותיות מוארות עבור שלטים, אותיות אלומיניום, אותיות פרספקס, אותיות נירוסטה, אותיות PVC, תוכלו להתייעץ עמנו לקבלת חומר נוסף צרו קשר.


אותיות מוארות כחלק חשוב למיתוג העסק שלכם
Bootstrap Slider
תגובות לתמונה

הוספת תגובה לאתר

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

תגיות חיפוש באתר:
אותיות מוארות, אות מוארת

פנו אלינו נשמח לעמוד לרשותכם
כתובתינו: פארן 2 יבנה
אתר: keser
טלפון: 08-9426660   08-9420492
Email: office@galneon.co.il