כתובתינו: פארן 2 יבנה
טלפון: 08-9426660   08-9420492
Email: office@galneon.co.il
דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב גל תעשיות שלטים
שלטים   | שלטים מוארים   |   אותיות בנויות   |   שילוט פנים   |   גופי תאורה   |   שלטים לבתי כנסת   |   מסגרות מוארות   |   כרסום וחריתה   |   צור קשר   |   בלוג

שלטים לאירועים

חתונה, בר מצווה, ברית או כל אירוע אחר הוא שמחה גדולה עבור המשפחה והמוזמנים לכן חשוב להקל על האורחים ולסייע להם במציאת האולם או גן האירועים על ידי הצבת שלטי הכוונה.

שלטים לאירועים עוד בטרם הגעה למקום

מרבית מהאירועים מתקיימים בערב ומציאת אולם או גן אירועים באזורי התעשייה אינה פשוטה לאחר יום עבודה וכשחשוך על אחת כמה וכמה.

הרכבת שלטי הכוונה בצידי הדרכים ובמקומות הנכונים מסייעת למציאת מתחם האירוע ומאפשרת הגעה מהירה ובטוחה, כיוון שהאירוע מתקיים לילה אחד אין צורך להשקיע כסף רב על שלטים לאירועים וניתן להזמין שלטים זולים ופשוטים.

שלטים זולים לאירוע

ניתן לייצר שלטים על חומר פשוט כמו פוליגל או מזונית הכוללים מדבקה מודפסת או מדבקה חתוכה בפלוטר, את השלטים אפשר להרכיב באופן עצמאי על עמודים בדרך לאירוע וחשוב לבדוק בעזרת אדם נוסף שהשילוט אכן מכוון נכון.

חשוב להסיר את השלטים לאחר האירוע כדי לא לקבל דוחות.

ניתן לראות גם שילוט זמני לאירוע שילוט על גבי קרטון פשוט גם זו דרך טובה וחשובה לסייע לאורחים במציאת המתחם.

באולם האירוע ניתן להרכיב שלטים ליצירת אווירה כמו שילוט דיגיטלי מתחלף הכולל תמונות החתן וכלה או חתן בר המצווה, שילוט אלקטרוני זה מאפשר להציג גם סרטוני וידאו ערוכים ומשתף את האורחים ברגעים הקסומים של בעל האירוע.

קיימים מתקני תצוגה רבים המשמשים כאמצעי עיצוב או תפאורה באירועים, פופ-אפ או מולטי-קיוב המאפשר הקמת קיר עיצובי לצילום עבור בעל האירוע והאורחים, רולאפ מתקן להצגת תמונה עומדת ניתן להרכבה בצורה פשוטה בכניסה לאירוע או בלובי.

שלטים לאירועים ניתן להזמין אצל יצרני שלטים רבים צריך להצטייד בתמונות או קובץ גרפי להפקת השלט.

קיימות עוד אפשרויות שילוט רבות לאירוע כמו אותיות מוארות היוצרות את שם החתן והכלה בכניסה לאירוע, אותיות בולטות החתוכות מקלקר צבוע, או שמשוניות מודפסות לתליה על קיר.

גל תעשיות שלטים מייצרת שלטים לאירועים שנים רבות ברשותנו ציוד חדיש ומתוחכם וניסיון וידע רב רוצים לקבל מידע נוסף צרו עמנו קשר בקישור הבא .


שלטים לאירועים
Bootstrap Slider
תגובות לתמונה

הוספת תגובה לאתר

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

תגיות חיפוש באתר:
שלטים לאירועים, שלט לאירוע

פנו אלינו נשמח לעמוד לרשותכם
כתובתינו: פארן 2 יבנה
אתר: keser
טלפון: 08-9426660   08-9420492
Email: office@galneon.co.il