כתובתינו: פארן 2 יבנה
טלפון: 08-9426660   08-9420492
Email: office@galneon.co.il
דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב גל תעשיות שלטים
שלטים   | שלטים מוארים   |   אותיות בנויות   |   שילוט פנים   |   גופי תאורה   |   שלטים לבתי כנסת   |   מסגרות מוארות   |   כרסום וחריתה   |   צור קשר   |   בלוג

שלטים לעסקים

ניתן לראות בעסקים רבים ומגוונים שלטים הצורך בשילוט לעסק גדול ומאפשר מיתוג חשיפה ופרסום המוצר או המותג, שלטים לעסקים ניתן לראות ברשתות מזון, רשתות אופנה, בחנויות למכירת ציוד ובעסקים למתן שירותים שונים.

כיצד להתאים את השלט לעסק

בבחירת שלטים לעסקים חשוב לנתח את הבקשה מראש, מה ברצוננו להשיג בהתקנת שלט לעסק?

האם אנו מבקשים למכור מוצר? או דווקא למתג את העסק? האם אנו מעוניינים בשילוט זמני או בשילוט קבוע? האם השלט יותקן בתוך העסק או מחוץ? ומה התקציב שנרצה להשקיע בשלט?

תשובות על שאלות אלו יצמצמו לנו את ההתלבטויות בבחירת השלט המתאים ביותר לעסק שלנו.

שלטים לעסקים הבחירה הנכונה

אם נחליט שאנו רוצים למקם את השלט בחזית העסק נצטרך לוודא שהשלט עמיד לתנאי חוץ יהיה חשוב להתקין שלט המשדר אסתטיקה ורמה גבוהה ולא שלט פשוט, נבחן אם המיקום מרוחק וחשוך במידה וכן ניתן להתקין שלט מואר הנראה למרחק רב.

במידה ונרצה שלט למכירת מוצר ניתן יהיה להתקין שלט זמני ופשוט שעלותו לא גבוהה אם נרצה למקם אותו בתוך העסק אפשר להשתמש במתקני תצוגה כמו רולאפ או מעמד לקאפה, שילוט זה אינו יקר ומאפשר החלפת המדיה לאחר גמר השימוש.

מיתוג באמצעות שלט תלת ממד

במידה ונחליט על מיתוג העסק לתקופה ארוכה ניתן להשקיע על שילוט תלת ממד הכולל אותיות בנויות מאלומיניום או פרס-פקס הכוללות תאורה פנימית, שילוט מסוג זה נקרא גם אותיות אלומיניום או אותיות פרס-פקס ניתן לראות אותיות אלו ברשתות מזון ובגדים וקניונים הסמוכים.

שלט לעסק הוא חובה ואין לזלזל בו חשוב להקפיד על שלט ברור וקריא על מידה ומיקום נכונים

כאשר פונים להזמנת שלט לעסק חשוב לקבל מספר הצעות מחיר לבדוק ולהשוות בן המפרט והחומרים השונים ולראות דוגמאות של שלטים כדאי לבחור את השלט המתאים ביותר.

במידה והתקציב אינו גדול חשוב לעשות בחירה נכונה תמיד להעדיף איכות ולא כמות שלט איכותי משדר יוקרה בעוד שלט זול משדר פשטות, בחירת השלט חשובה למיתוג העסק ויש להקדיש לה זמן.

במידה ותרצו להתייעץ בבחירת השלט הנכון לעסק שלכם צרו עמנו קשר נשמח להעניק לכם פתרונות שילוט איכותיים שיתאימו לתקציב ולעסק שלכם.

צרו קשר לקבלת ייעוץ גל תעשיות שלטים.


שלטים לעסקים
Bootstrap Slider
תגובות לתמונה

הוספת תגובה לאתר

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

תגיות חיפוש באתר:
שלטים לעסק, שלטים לעסקים, שילוט עסק

פנו אלינו נשמח לעמוד לרשותכם
כתובתינו: פארן 2 יבנה
אתר: keser
טלפון: 08-9426660   08-9420492
Email: office@galneon.co.il