כתובתינו: פארן 2 יבנה
טלפון: 08-9426660   08-9420492
Email: office@galneon.co.il
דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב גל תעשיות שלטים
שלטים   | שלטים מוארים   |   אותיות בנויות   |   שילוט פנים   |   גופי תאורה   |   שלטים לבתי כנסת   |   מסגרות מוארות   |   כרסום וחריתה   |   צור קשר   |   בלוג

שלטי פח

כאשר בעל עסק מעוניין לפרסם אבל התקציב שלו מוגבל האופציה הטובה ביותר היא שלטי פח, שלטים מפח הם שלטים שעלותם זולה ומאפשרים חשיפה גדולה.

היכן ניתן לראות שלטי פח

שלטי פח ניתן לראות באתרי בנייה רבים, קבלנים המפרסמים את הפרויקט שלהם וזקוקים לשלט גדול בעלות נמוכה, שלט פח עמיד בתנאי חוץ ויכול להחזיק מספר שנים.

מהו שלט פח כיצד הוא מיוצר?

תהליך הייצור די פשוט ומאפשר ייצור במידות שונות ובכמויות גדולות, תחילה יש לבנות מסגרת לשלט את המסגרת ניתן לבנות מעץ בעובי 2.5ס"מ וברוחב 5ס"מ (לייסטים) בונים מסגרת הכוללת חיזוקים בכל 60ס"מ כאשר המסגרת מוכנה ניתן לחבר חזית (פח מגולוון או לבן) חשוב להשתמש בפחים אלו למניעת חלודה.

אפשרות נוספת המייקרת את עלות השלט אך עמידה לשנים רבות היא מסגרת אלומיניום או ברזל במקום עץ.

שלב הוספת הגרפיקה לשלטי פח

תמונה שווה 1000 מילים לכן בשלטי פח ניתן לראות תמונות המודפסות באיכות גבוהה במדפסות בפורמט רחב, תמונות אלו מודפסות על מדבקות PVC עמיד לתנאי חוץ ומאפשר הדבקה לפח, חשוב להשתמש במדבקות איכותיות תוצרת גרמניה, איטליה או ספרד לא מומלץ להשתמש במדבקות סיניות שרמתם ירודה.

כיוון שבשימוש במדבקות סיניות ניתן לראות התכווצות של החומר הפוגעת ברמת ואיכות השלט.

מה היתרונות בשלטי פח?

שלט פח עמיד בפני שבר הוא ניתן לפירוק והרכבה לכן ניתן להעברה למקום אחר או אחסון, קבלניי בניין רבים מנצלים את האפשרות של פירוק והרכבה באתרים שונים.

בגלל עלותו הזולה של השלט ניתן ליצר שלטים במידות גדולות ולכן הוא משמש גם כשלט פרסום בצמתים בעבר גם במגרשי כדורגל ומקומות נוספים.

שלט זה יכול להיות פתרון אידאלי כשילוט זמני לאירוע או לעסק.

תאורה בשלטי פח

קיימת האפשרות להוסיף תאורה לשלטי הפח על ידי הוספת פרוזקטורים המאירים על גבי השלט.

חברת גל תעשיות שלטים עוסקת בייצור שלטי פח שנים רבות אנו מציעים שירותי התקנה והרכבת שלטים באתר לפי דרישת הלקוח לקבלת ייעוץ נוסף תוכלו לפנות אלנו בקישור המצורף צור קשר גל תעשיות שלטים


שלטי פח
Bootstrap Slider
תגובות לתמונה

הוספת תגובה לאתר

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

תגיות חיפוש באתר:
שלטי פח, שלטים מפח, שילוט לאתרי בנייה

פנו אלינו נשמח לעמוד לרשותכם
כתובתינו: פארן 2 יבנה
אתר: keser
טלפון: 08-9426660   08-9420492
Email: office@galneon.co.il