כתובתינו: פארן 2 יבנה
טלפון: 08-9426660   08-9420492
Email: office@galneon.co.il
דף פייסבוק      גוגל+      ערוץ יוטיוב גל תעשיות שלטים
שלטים   | שלטים מוארים   |   אותיות בנויות   |   שילוט פנים   |   גופי תאורה   |   שלטים לבתי כנסת   |   מסגרות מוארות   |   כרסום וחריתה   |   צור קשר   |   בלוג

שלטים מוארים

אחד מסוגי השלטים הנפוצים היינו שלטים מוארים שלטים הכוללים ארגז תאורה וחזית מעבירת אור קרא על שלטים מוארים בפוסט הבא.

מדוע צריך שלטים מוארים? כאשר עסק ממוקם בשדרה או באזורי תעשייה חשוכים קיים הצורך בשלט מואר, שלט שיבליט את העסק גם כאשר המקום חשוך, ויאפשר מציאת העסק.

כיצד בנוי שלט מואר?

ישנם אפשרויות רבות לבניית שלט מואר לכולם דבר אחד משותף הצורך בארגז תאורה, את הארגז ניתן לבנות ממגוון רחב של חומרים, ארגז אלומיניום לדוגמא הוא אחד מהפתרונות היעילים הכולל פרופילי אלומיניום מחוברים לגב אלומיניום, ניתן לראות ארגזים מוארים מסוג זה בעסקים רבים כיוון שארגז זה עמיד בתנאי חוץ הוא אינו מחליד הוא קל משקל וניתן לקבלו בכל צבע ואורך בהתאם לצורך באותו שלט.

אפשרויות תאורה נוספות לשלטים מוארים

ניתן לבנות ארגזים נוספים מפח, פח צבוע בתנור קל לכיפוף ועיבוד ומאפשר ארגז תאורה זול בהשוואה לארגז אלומיניום, ארגז זה עמיד לתנאי חוץ אך קיים החשש שכעבור שנים הוא יחליד וייסדק ובסוף גם יישבר, גם את ארגז התאורה הזה ניתן לקבל בכל צבע ומידה בהתאם לדרישת הלקוח, ארגז תאורה זה משמש בעיקר רשתות אופנה ומזון גדולות.
דוגמאות לשלטים לרשתות גדולות

אפשרות נוספת לבניית ארגז מעביר אור הוא בשימוש בפרס-פקס או pvc מוקצף יצרנים רבים עושים שימוש גם בטכניקה זו המאפשרת בניית ארגזי תאורה צורניים ולא רק ישרים.

אפשרויות התאורה בשלטים מוארים

לאחר בניית ארגז התאורה יש למקם אמצעי להארת הארגז קיימות מספר אפשרויות אחת מהן היא שימוש בגופי פלורסנט ארוכים, פלורסנטים אלו מעניקים תאורה לבנה ומאירים את הארגז בצורה טובה ועלותם זולה.

אפשרות נוספת היא הוספת לד לארגז, קיימים סוגים רבים ושונים של לדים בזויות הארה שונות המאפשרים הארת השלט בצורה מדהימה היתרון בשימוש בלדים הוא חיסכון בחשמל תאורה לשנים רבות וברמה גבוהה.

אך ישנו הצורך ברכישת לד איכותי המעניק אחריות למספר שנים.
לכן בקשו לד איכותי תוצרת מוכרת לדוגמא: "סמסונג".

כדי לקבל את התוצאה הטובה לשילוט מואר חשוב שחזית השלט תהיה מעבירת אור קרא הסבר

בחזית השלט חשוב להרכיב חומר המעביר את האור ניתן להשתמש בפרס-פקס מעביר אור או בחומר הנקרא פנפלקס (יריעת פיויסי מעבירת אור) על חומרים אלו ניתן להדביק או להדפיס את הגרפיקה, קיימים סוגי פרספקסים שונים עמידים פחות או יותר גם כאן חשוב לדרוש פרס-פקס איכותי המיוצר בשיטת קסט ולא אקסטרודר, ופנפלקס הכולל הגנת uv שיעמוד למספר שנים.

גל תעשיות שלטים קיימת בשוק השילוט מעל ל 30 שנה אנו מתמחים בייצור כל סוגי השלטים ומעניקים פתרונות שילוט לכל מטרה, בין לקוחותינו: יצרני שילוט, אדריכלים ומעצבים תוכלו לפנות אלנו לקבלת הדרכה נוספת או הצעת מחיר לשלט שלכם.

רוצים ללמוד על שלטי פח קראו בפוסט הבא

נשמח לעמוד לרשותכם...


שלטים מוארים
Bootstrap Slider
תגובות לתמונה

הוספת תגובה לאתר

  שם
  אימייל
  אתר
 

 
  רשום את קוד האבטחה
 

תגיות חיפוש באתר:
שלטים מוארים, ארגזי תאורה, ארגזים מוארים

פנו אלינו נשמח לעמוד לרשותכם
כתובתינו: פארן 2 יבנה
אתר: keser
טלפון: 08-9426660   08-9420492
Email: office@galneon.co.il